msgbartop
شايد همين امروز انتظاري است كه مويم سفيد كرده است
msgbarbottom

٢٥اسفند- Scarlet O’Hara

اسكارلت در “بر باد رفته” به زندگي چند نفر گند زد.
اسكارلت زيبا بود. ولي ملاني از او زيباتر بود بعلاوه اين‌كه مهربان، تودار و صبور بود. اسكارلت مي‌خواست به زور به خودش و به همه بقبولاند كه عاشق است. خيلي‌ها در داستان مردند. ولي اسكارلت در داستان نمرد.
اسكارلت هنوز زنده است.يادداشت‌هاي خوانندگان

 1. .

  می دونی امید این تا حالا جایی نگفتم
  اما من همیشه عاشق ملانی بودم . عاشق شکیبایی اش و زیبایی ذاتی اش .

 2. .

  اسکارلت بودن خالص ، چندان هم بد نیست. متاسفانه فاجعه آنجاست که زنی توهم اسکارلت بودن به او دست می دهد و در واقع مامی هم نیست. اطرافیان هم که در همه حال مشغول ترمیم زخمیان جنگ جهانی هستند و کسی وقت ندارد کسی را از توهم خارج کند.
  دوره دوره ی خروج شخصیت های قصه و ورود آنها به عالم واقع شده. زمان ظهور و بروز لکاته ها در بطن زندگی و جولان آنها در زیر نقابی و تعبیری از فرشته خویی و تعریف از خود و متقابلا انزوا و سکوت زنان اثیری.
  همیشه برای زنان لکاته صفت ، رمز آرامش و صبر و سکوت و زیبایی ملانی ها یک سوال بزرگ است. اسکارلت های قصه های آن طرف آبی ها و لکاته های قصه های وطنی ، خود را به هر دری می زنند تا برای لحظه ای صاحب شوکت و احترام و عشق ملانی ها شوند و نمی شوند . می دانی چرا؟ می دانی چرا اشلی ها و رت باتلر ها حتی قادرند از تن عرضه شده ی اسکارلت ها هم بگذرند و روی آنها خط بزنند؟

  شنیده ای مردها می گویند( با زنان بیشماری می شود خوابید ، اما زنان کمی قادرند مردان را بیدار نگه دارند)
  رمز موفقیت ملانی ها و اثیری ها ، آگاهی ، اعتماد به نفس و عشق به خود و نگهداشت حرمت خود است تا در پله ی بعدی این هر چهار را به دیگری ایثار کنند.
  راستی آقای امید این کامنت خصوصی نیست. اظهار نظری عام درباره ی دو شخصیت متضاد از زن است.


 1. يادداشت

  سپر آنتی بات *